You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Mynet Sohbet Yeni Sürüm

Mynetsobet yeni sürüm sayesinde yeni arkadaşlıklarla güvenli ve huzurlu bir şekilde iletişim halinde olabilirsiniz. Türkiye’nin en köklü sohbet odalarından birisi olan mynet sohbetin yeni sürümü Türkiye vatandaşlarının sohbet kalitesini arttırmak üzere hizmet vermektedir. Sohbet için herhangi bir üyelik gerekmez. Yalnızca bir nick name bulunması yeterlidir. Bu nick name sayesinde insanlarla tanışılabilmektedir. Sohbet odalarına giriş yapacaklar için herhangi bir bilgi talep edilmez. Mynet sohbet odaları yeni sürümü uygulamasında tüm hizmetler tamamen ücretsizdir. Hiçbir ücret söz konusu değildir. Aynı şekilde herhangi bir ücret talep edilmesi de söz konusu değildir. Sunucularda tamamı gönüllülerden oluşan yardım ve destek operatörleri bulunur. Bunlar her konu hakkında yardım etmek için hazır durumda bekler. Sohbet odalarına bilgisayarlardan ve mobile uygulama yardımı ile kullanılabilmektedir. 18 yaşını doldurmuş olan her birey Mynet sohbet odalarına bağlanabilir. Sunucu üzerinde 18 yaşının altında kullanıcılar bulunduğu vakit sunucudan uzaklaştırılmaktadır.

Mynet Sohbet Yeni Mobil Sürüm

Mobil olarak Google Play ya da AppStore yardımı ile ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Bu süreçte Wifi ya da mobile veri sayesinde tüm sohbet odalarında iletişim kurulabilir. Mynet mobile için sohbet girişi sürekli güncel tutulur. Kullanıcılar için sade ve şık bir mobil uygulama halinde düzenlenmiştir. Her türlü sesli, yazılı ya da görüntülü sohbet mümkündür. Site hem mobile hem de tablet için uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede dilediğiniz her an sohbet edebilirsiniz.

Mobil Mynet Sohbet Odalarındaki Kanallar

IRC sunucusu ile bağlananları bekleyen kanalları belli kategorilere göre ayırmıştır. Oyun oynamak isteyenler için #Oyun ve #Yarışma gibi kanallar bulunur. Yalnızca müzik dinlemek isteyenler için #Radyo kanalı bulunur. Aynı şekilde #Radyo kanalı yardımıyla iletişim halindeki kişilere şarkı armayan edilebilmektedir. Genel sohbetler için #MynetSohbet kanalı bulunmaktadır.